ارتقا و انتشار بازی موبایل در گوگل پلی و اپ استور اپل

انتشار بازی در گوگل پلی و اپ استور اپل

برای شروع همکاری با ایرانASO درخواست همکاری خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند.

 

با توجه به تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود، کار کردن با مارکت‌های جهانی مثل گوگل پلی و اپ استور اپل با سختی‌های زیادی همراه شده است. ما در تیم ایرانASO، با بیش از چهار سال تجربه کاری موفق با مارکت های جهانی توانسته‌ایم به درآمد پایدار از توسعه بازی موبایل برسیم. حال قصد داریم این دانش و تجربه را با برنامه‌نویسان با استعداد کشورمان به اشتراک بگذاریم.

اگر بازی‌ موبایلی طراحی کرده‌اید ولی هنوز از آن درآمد ارزی ندارید ما می‌توانیم به شما در انجام این کار کمک کنیم. پس از ثبت درخواست توسط شما، اطلاعات بازی شما توسط همکاران ما بررسی می‌شود. اگر گیم شما پیش‌نیازهای لازم را داشته باشد طی قرارداد کاری مکتوب، همکاری شما با تیم ایرانASO شروع می‌شود.

در شکل زیر مراحل ارتقا و انتشار بازی‌ موبایل توسط تیم ایرانASO را مشاهده می‌کنید:

مراحل ارتقا و انتشار اپلیکیشن توسط تیم ایرانASO

ما معتقدیم موفقیت با کار تیمی حاصل می‌شود. شاید شما یک برنامه‌نویس حرفه‌ای باشید. ولی برای موفقیت بازی خود در مارکت‌های جهانی نیاز به یک تیم گرافیست حرفه‌ای دارید تا اصول طراحی محیط بازی را به خوبی بداند. نیاز به یک تیم برای بهینه‌سازی بازی خود در مارکت دارید تا بتوانید نصب‌های ارگانیک بیشتری داشته باشید و به تعداد نصب‌ میلیونی برسید.

 
 

اگر با ایرانASO همکار شوید:

✅ نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ارتقا و انتشار بازی خود ندارید.

✅ دیگر نگران گرافیک بازی خود نخواهید بود. یک تیم گرافیست حرفه‌ای حامی شما خواهد بود.

✅ همیشه بهترین تیم را برای ASO بازی خود، به صورت رایگان در اختیار دارید.

✅ نگران افتتاح حساب دولوپر گوگل و اپل نخواهید بود. بازی شما در پنل‌های با‌سابقه متعلق به ایرانASO منتشر خواهد شد.

✅ تبلیغات بازی، ارتباط با کاربران در شبکه‌های اجتماعی، دریافت و انتقال درآمد ارزی به ایران را تیم ایرانASO برای شما انجام خواهد داد.

✅ هیچ دغدغه‌ای به جز برنامه‌نویسی و ارتقا فنی بازی خود ندارید.

 
 

پس برای مشاوره رایگان به پشتیبانی تلگرام ایرانASO پیام دهید.