افتتاح حساب دولوپر گوگل پلی و اپ استور، انتشار بازی در گوگل پلی و ... چگونه است؟

  • خیر. فقط بازی‌هایی که برای ارتقا و انتشار توسط ایرانASO پذیرفته می‌شوند، پس از انعقاد قرارداد همکاری می‌توانند از خدمات ادموب (و سایر پنل‌های تبلیغاتی ما) استفاده کنند.
  • خیر. فقط در حالتی که بازی شما برای سرویس ارتقا و انتشار پذیرفته شود، برنامه شما توسط ما در مارکت‌های معتبر خارجی منتشر خواهد شد.
  • در صورت پذیرفته شدن، بازی شما در پنل‌های متعلق به تیم ایرانASO منتشر خواهد شد. با توجه به توافق طرفین ممکن است بازی در گوگل پلی استور، اپل استور یا سایر مارکت‌های جهانی مثل مارکت‌های چینی منتشر شود.
  • با توجه به نیاز بازی شما ارتقا گرافیکی، دسترسی به پنل‌های تبلیغاتی مثل ادموب، بهبود استراتژی درآمدزایی، ASO ، تبلیغات، مشاوره فنی، انتقال درآمد به ایران و سایر خدمات لازم برای موفقیت بازی، توسط تیم ما انجام خواهد شد. اگر بازی شما برای سرویس ارتقا و انتشار پذیرفته شود، ما همه شرایط لازم برای موفقیت بازی را فراهم خواهیم کرد.
  • موارد زیادی در پذیرفته شدن بازی شما تاثیرگذار است. نوع موتور بازی، میزان سازگاری با قوانین گوگل یا اپل، میزان پتانسیل بازی برای توسعه و بسیاری موارد دیگر که همگی توسط همکاران ما بررسی خواهد شد.
  • خیر. بازی شما باید شرایط لازم را احراز کند.
  • خیر. ایرانASO با توسعه‌دهندگان منتخب در قالب مشارکت، همکاری خواهد کرد. درصد طرفین قرارداد به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و به صورت توافق بین طرفین خواهد بود.
  • در این حالت پس از بررسی برنامه یا بازی شما یک‌ لیست پیشنهادی برای ارتقا دریافت می‌کنید. (به عنوان مثال لیست دو موردی که شامل ۱-ارتقا گرافیک‌ و ۲- اصلاح مدل درآمدی بازی شماست). در صورتی که با لیستی که‌ مخصوص شما آماده شده و هزینه اعلام شده موافقت صورت بگیرد، ارتقا مورد نظر به صورت پروژه‌ای انجام گرفته و تحویل شما می‌گردد.

بله. در حال حاضر سرویس ارتقا و انتشار مختص به بازی‌های موبایلی است و اپلیکیشن‌ها برای این سرویس پذیرفته نخواهند شد. در عین حال اپلیکیشن‌ها می‌توانند از سایر خدمات و سریس‌های ایرانASO استفاده کنند.

در حال حاضر خدمات ارتقا و انتشار ایرانASO مختص بازی های اندروید و IOS است. ممکن است در آینده این خدمات برای اپلیکیشن هم ارائه داده شود. می‌توانید اخبار و خدمات ایرانASO را از طریق پیج اینستاگرام ایرانASO دنبال کنید.