انجام سفارشات ASO اپلیکیشن شما در گوگل پلی و اپ استور اپل

بهینه سازی اپ استور

سفارش بهینه سازی اپ استور(App Store Optimization-ASO)

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بهینه سازی اپ استور، فرم زیر را تکمیل کنید تا متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

بهینه سازی اپ استور

ASO مخفف عبارت App Store Optimization است که در زبان فارسی آن را بهینه سازی اپ استور، بهینه سازی اپلیکیشن و یا سئو اپلیکیشن می‌نامند. بیایید فرض کنیم که بعد از ماه‌ها تلاش توانسته‌اید یک بازی یا اپلیکیشن موبایل بسازید و آن را در گوگل پلی یا اپ استور اپل منتشر کنید. حال وقت آن است که فکری برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن خود کنید. همانطور که احتمالا می‌دانید جذب کاربر با انجام تبلیغات بسیار پر هزینه است.

حتی ممکن است میزان زیادی برای تبلیغات اپلیکیشن خود هزینه کنید ولی پس از اتمام کمپین تبلیغات اپلیکیشن، جریان جذب کاربر شما قطع شود. به همین دلیل باید به فکر جذب کاربر به صورت ارگانیک باشید. بهینه سازی اپلیکیشن کم‌هزینه‌ترین راه برای جذب کاربر اپلیکیشن به صورت ارگانیک است. با انجام بهینه سازی اپ استور برای اپلیکیشن خود، می‌توانید درآمد حاصل از آن را چند برابر کنید.

ایرانASO  اولین مجموعه ایرانی است که به توسعه دهندگان کشورمان در زمینه بهینه سازی اپ استور خدمات و مشاوره حرفه‌ای ارائه می‌کند. تیم ایرانASO با تجربه چندین ساله فعالیت در مارکت‌های جهانی مثل گوگل پلی و اپ استور اپل، آماده انجام بهینه سازی اپلیکیشن و بازی موبایل شما به صورت حرفه‌ای است.

  

  نکات مهم:

✅ ایرانASO سئو اپلیکیشن شما را برای مارکت‌های خارجی مثل گوگل پلی یا اپ استور اپل انجام می‌دهد. مارکت های ایرانی هنوز الگوریتم بهینه سازی مشخصی را معرفی نکرده‌اند.

✅ اگر قصد تبلیغات برای بازی یا اپلیکیشن موبایل خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از آن، بهینه سازی اپ استور را انجام دهید تا بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید.

✅ شما می‌توانید بهینه‌سازی اپ‌استور را به هر زبانی که گوگل پلی یا اپ استور اپل به رسمیت می‌شناسند سفارش دهید.